Partnerská dohoda

Ako sa stať skutočnými partnermi?

Milá klientka/klient,
Je nám veľkým potešením, privítať Vás ako našu novú klientku/klienta v salóne AdyMay Glamour. Nesmierne nás teší, že ste si vybrala práve náš salón. Veľmi radi Vám pomôžeme vyriešiť akúkoľvek potrebu Vašej pleti a zároveň sa o Vás budeme starať s láskou.

Tu sú pravidlá, ku ktorým sa zaväzujeme a garantujeme (voči Vám, ako klientovi):

 1. 100% garancia vrátenia peňazí v plnej výške, keď nebudete spokojná s našimi službami.
 2. Pokiaľ sa dostavíte na dohodnutý čas, nikdy Vás nenecháme čakať dlhšie než 10 min. Počas tejto doby Vám ponúkneme lahodnú kávu alebo čaj. Pokiaľ by ste čakala dlhšie ako 10 min, garantujeme Vám zľavu na Vaše ošetrenie 15% z ceny.
 3. Zaväzujeme sa k poskytovaniu vysoko profesionálneho ošetrenia, prístupu ku klientovi a poradenstvo v riešení potrieb Vašej pleti. Sme vyškolené profesionálky priamo z PAYOT a snažíme sa udržovať svoje vzdelanie na čo najvyššej úrovni.
 4. Kabína bude vždy dokonale pripravená na Vašu procedúru a vždy riadne uprataná. Pokiaľ nebudete mať ten pocit, prosím, neváhajte nám tieto poznatky oznámiť a podľa nášho uváženia Vám ponúkneme kompenzáciu.
 5. Vždy Vás budeme informovať o novinkách, akciách, výhodných balíčkoch, o akejkoľvek zmene, ktorá sa v salóne bude odohrávať.
 6. Pokiaľ by sme z dôvodu ochorenia alebo iného dôvodu nemohli dodržať dohodnutý termín Vašej návštevy, vždy Vás budeme včas informovať a ponúkneme Vám samozrejme náhradný termín.

Na oplátku i my veľmi oceníme a očakávame nasledujúce pravidlá od Vás:

 1. Prosíme o dochvílnosť. Pokiaľ neprídete včas (akceptujeme 10 min), musíte pochopiť, že i my máme záväzky voči ostatním klientom. Bude Vám ponúknutá iná, kratšia procedúra, alebo Vaša vybraná procedúra bude musieť byť skrátená.
 2. Dajte nám včas vedieť, pokiaľ si so sebou chcete vziať Vaše malé dieťa, aby sme na to boli pripravené a prispôsobili tomu chod salónu.
 3. Pokiaľ bude vami vybraná procedúra dlhšia, než 3 hodiny (tj. napr. kozmetika, manikúra, líčenie), vyberáme 50% zálohu vopred a to buď prevodom na účet, alebo v hotovosti v salóne. Ak sa tak nestane, službu nemôžeme rezervovať. Taktiež upozorňujeme na včasné zrušenie Vašej rezervácie. V prípade, že sa tak nestane do 24 hodín vopred, záloha prepadne.
 4. Ak vlastníte darčekový certifikát a nebudete sa môcť dostaviť, je treba Vašu rezerváciu zrušiť tak isto do 24 hodín. Pokiaľ budete objednaná na procedúru dlhšiu než 3 hodiny, prepadá 50% hodnota darčekového certifikátu.
 5. Ako ústretový krok k ostatním klientom a prejav rešpektu k nám i k našej práci, Vás žiadame o vypnutie mobilného telefónu po dobu Vašej návštevy v salóne.

Ale teraz už dosť formalít

Veľmi sa tešíme, že Vám s radosťou môžeme poskytovať naše služby, a veríme, že i k Vašej plnej spokojnosti.

Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky ohľadom vzájomných pravidiel, alebo akúkoľvek inú otázku, prosím neváhajte sa nás kedykoľvek opýtať. Radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Ďakujeme vopred

Adrika a Majka
AdyMay Glamour