Gélové nechty

Gélové nechty

Nie každej dáme je do vienka dané mať dlhé, pevné a krásne nechty a preto radi využijú možnosť si ich predĺžiť a skrášliť u manikérky pomocou gélu. Či už pre svoje vlastné potešenie z krásnych nechtov, alebo kvôli práci, prípadne pri príležitosti ako je svadba, stužková slávnosť či ples, gélové nechty sa stále tešia svojej popularite.

Pri aplikácii gélových nechtov sa na vybrúsené nechtové lôžko nalepí tip, ktorý sa musí prispôsobiť pôvodnému tvaru nechtu.

Keď je tip nalepený, tak je potrebné necht vybrúsiť úplne do hladka s tým, že musí vyzerať prirodzene. Potom sa aplikuje gél v jemnej vrstve, ktorý musí vytvrdnúť za pomoci UV lampy.

Tento postup sa robí dva krát. Na záver, keď je už necht úplne spevnený, tak sa môže, podľa požiadavky klientky, aplikovať farebný gél, trblietavý prášok, či prípadne pekná ozdoba. Záverečné zdobenie nechtov závisí len na len na výbere klientky pričom možností je veľmi veľa a kreativite sa medze nekladú. Gélové nechty vydržia 4 týždne. Najbezpečnejší spôsob ako si nechty nepoškodiť je nechať ich čo najviac odrásť. Gélové nechty si nikdy nestrhávajte a ani neohrýzajte zubami! Najskôr sa vždy musia odstrihnúť a až potom sa gél obrúsi. Po úplnom obrúsení gélu sa nechty ošetria spevňujúcim lakom alebo sa opäť lepia tipy a predlžuje sa nechtové lôžko s následnou aplikáciou gélu. Takto šetrne sa môže aplikácia gélových nechtov niekoľko krát opakovať. Odstránenie gélu sa vykonáva na aspoň 3 – 4 týždne odrastený necht. Celý  postup sa musí  vykonávať šetrne a s citom.

Dlhodobým trendom v nechtovom dizajne je nalepovanie umelých tipov a tým aj predĺženie prirodzených nechtov klientky.

Dohodnite si termín
0908 094 458